Pvp server Pvp Serverler Pvp Server İpleri Krowaz İtem | Ko-Master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Güncel Pvp Serverler Kaliteli Clientler , Patchler , Databaseler , Kopaneller | Ko-Master

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ninja

YazarMesaj
alitaha45

ForumMöderatör

ForumMöderatör
alitaha45

.
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 56
Başarı Puanı Başarı Puanı : 104552
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/03/10
Nerden Nerden : Sakarya
Aktiflik : 1
Ninja Alt10

Ninja Empty
MesajKonu: Ninja   Ninja EmptyPtsi Mart 15, 2010 7:46 pm

Ewt arkadaslar bu konuyu ninja ezik benim vardı vs de alamıodum dıenler için yazdım ve dıer nınja kullanıcılarına.Öncelikle vs ye uzaktan baslayın anlasma dedıınız anda kamufulajı acın.Suıkasti arkadan vurmaya dıkkat edın bu sekılde daha cok damage elde edersınız.2. olarak adamı ucurduktan sonra bıcak cevırme ile 3 kez vuruyoruz acemiiler 2 kez de vurabılır.en son olarak zehırlı bulutu vurun.çünkü zehirli bulutun dolma suresı uzundur vs de 2 kez kullanamazsınız.ben 45 lwlım kendı lwlımde benı yatıra bılecek adam tanımam.50 lwl e kadar savascıları yatırabılıyorum.sura saman savascı farketmez bu sıraya uyduktan sonra ısınız kolay...suıkast ıle 2.5k bıcak cevırme ıle 3k vuruyorum zehırlı bulut m1 de 1000 lerde koyması lazım 3. olarak zehırlı bulutu master yapın

Ninja
1 sayfadaki 1 sayfası