Pvp server Pvp Serverler Pvp Server İpleri Krowaz İtem | Ko-Master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Güncel Pvp Serverler Kaliteli Clientler , Patchler , Databaseler , Kopaneller | Ko-Master

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

garip telefon muhabbetleri:)

3 posters
YazarMesaj
L0RD

ForumY.Yönetmen

ForumY.Yönetmen
L0RD

.
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 37
Başarı Puanı Başarı Puanı : 106461
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/03/10
Nerden Nerden : ^^
Aktiflik : 9
garip telefon muhabbetleri:) Alt10

garip telefon muhabbetleri:) Empty
MesajKonu: garip telefon muhabbetleri:)   garip telefon muhabbetleri:) EmptyPaz Mart 14, 2010 1:49 pm

-"iyi akşamlar efendim, biz Yalnızlık Gazetesinden arıyoruz, bir sorumuz olacaktı, cevaplayabilir misiniz?!"
-"Şu an meşgulüm, bileklerimi kesiyordum, daha sonra belki.."

-"iyi akşamlar efendim, biz Türk Dili ve Atraksiyonları Kültür Dergisinden arıyoruz, bir soruşturma için rahatsız etmiştik sizi.."
-"Şu an yoğunum, Ten Dili ve Sefaleti üzerinde çalışıyorum, boşaldıktan sonra belki.."

-"iyi akşamlar efendim, biz sizi Aydınları Koruma Cemiyetinden arıyoruz, bir panel için acaba.."
-"Şu an boşluktayım, fikir birliğine girdikten sonra belki.."

-"iyi akşamlar efendim, biz sizi yurtta sulh partisinden arıyoruz, "emperyalizme hayır" imza kampanyası için sizin de adınızı.."
-"Şu an adımı değiştirmek için mahkemeye başvurdum, adalet yerini bulduktan sonra belki.."

-"iyi akşamlar efendim, ben telefonunuzu bir arkadaşımdan aldım, belki bu gece başbaşa bir yemek ve ardından çılgınca bir.."
-"Şu an cinsel kimliğimi bir yakınıma ödünç verdim, iade ettikten sonra belki.."

-"iyi akşamlar efendim, ben Zırtpırt FM'den arıyorum, şaka yapmak istediğiniz bir tanıdığınız varsa eğer.."
-"Şu an kimseyi tanımıyorum, birileriyle tanışır tanışmaz belki.."

-"iyi akşamlar efendim, biz Halkların Kardeşliği, Etnik Özelliklerin Enişteliği, Kültür Mozaiğinin Görümceliği Vakfından arıyoruz, bir akrabalık açılımı ve fraksiyonu bazında kim bilir sizin de.."
-"Şu an hayatla ters temas halindeyim, düz temasa geçtikten sonra belki.."

-"iyi akşamlar efendim, biz sizi TNT adlı yerel bir televizyon kanalından arıyoruz; globalleşmenin tartışılacağı bir müzik-eğlence programına konuk.."
-"Şu an ergenlik çağımdan yeni çıktım, kurulanıp giyineyim, ben sizi ararım .."

-"iyi akşamlar efendim, yayımlanan son kitabınız hakkında birkaç eleştirim olacaktı, acaba siz neden.."
-"Şu an çatladım, su sızdırıyorum, telafisi mümkünse telafi edip size dönerim.."

-"iyi akşamlar, beni terkettiğin günden beri mutlu musun, bunu öğrenmek için aramışt.."
-"Şu an yeryüzündeyim, gökyüzüne gittim mi, ben sana bol melekli bir mektup yazar, herşeyi tek tek açıklarım.."

emre.emre.x

ForumMöderatör

ForumMöderatör
emre.emre.x

.
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 35
Başarı Puanı Başarı Puanı : 106323
Rep Puanı Rep Puanı : 1
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/03/10
Nerden Nerden : istanbul
Aktiflik : 1

MesajKonu: Geri: garip telefon muhabbetleri:)   garip telefon muhabbetleri:) EmptyPaz Mart 14, 2010 8:13 pm

iii
alitaha45

ForumMöderatör

ForumMöderatör
alitaha45

.
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 56
Başarı Puanı Başarı Puanı : 106352
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/03/10
Nerden Nerden : Sakarya
Aktiflik : 1

MesajKonu: Geri: garip telefon muhabbetleri:)   garip telefon muhabbetleri:) EmptySalı Nis. 27, 2010 12:46 pm

İi Güzel xD

garip telefon muhabbetleri:)
1 sayfadaki 1 sayfası